برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
Filters
جستجو
Close

رادیانت

برش رادینت مدرن ترین نوع برش، دارای 70 تراش است و در سال 1977 برای اولین بار تولید شده است. این برش از نظر ظاهری شبیه به برش امرالد است و تراش‌هایی شبیه به برش گرد دارد. با وجود اینکه برش رادینت یک طرح نسبتا جدید است ولی به زودی جلب توجه کرده و یکی از محبوب‌ترین طرح‌ها برای حلقه ازدواج است. برش رادینت به اندازه برش گرد درخشندگی ندارد اما به دلیل 70 تراشی که دارد یکی از درخشان‌ترین و جذاب‌ترین انواع برش برای الماس مخصوصا در انگشتر است.

یکی از ویژگی‌های برش رادینت مقاومت است. برش رادینت در مقایسه با انواع برش مربع، به دلیل گوشه‌های موربی که دارد کمتر در معرض آسیب و لب‌پر شدن قرار دارد به همین دلیل گزینه خوبی برای حلقه ازدواج است که به مدت زیادی استفاده می‌شود. همچنین برش رادینت قیمت مناسبی نسبت به دیگر برش‌های مشابه دارد، به این دلیل که در روند ساخت این طرح از مقدار زیادی الماس نتراشیده استفاده شده که درصد کمی از آن به هدر می‌رود.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
5151

Pink Sapphire Radiant Cut Ring White Gold

A gift from nature to women. The colour of pink is a womanish colour as it is so attractive and vivid! consider a piece of precious Sapphire in the colour of pink!
514,800,000 ريال