برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
Filters
جستجو
Close

ترتیب:

Clear All
کمینه: 000,000 ريال بیشینه: 9,978,280,000 ريال
ريال0 ريال9978280000

الماس

الماس، پر متقاضی‌ترین و محبوب‌ترین سنگ‌های قیمتی در جهان است. این جواهر که در رنگ‌های مختلفی (من جمله سیاه، بی‌رنگ، آبی، سبز، قرمز، صورتی، آبی و...) یافت می‌شود به دلیل اینکه سخت‌ترین کانی در جهان است، کاربردهای متعددی در صنعت‌های مختلف بجز زیورآلات قیمتی دارد.

در زبان فارسی گاهی برلیان و الماس را دو سنگ جداگانه و گاه معنای آن‌ها را کاملا یکسان در نظر می‌گیرند که هر دو مورد اشتباه است؛ در واقع برلیان نوعی خاص از تراش است که بر روی الماس اعمال می‌شود و باعث می‌شود تا بیشترین بازتاب نور از سطح سنگ اتفاق بیافتد و نهایتا سنگ در اوج درخشش و تلالو باشد.

چهار المان اصلی بیشترین تاثیر را در قیمت‌گذاری بر روی یک الماس دارند؛ که عبارتند از: قیراط،رنگ، پاکی و تراش. همچنین ویژگی‌ها و مشخصات دیگری هم برای الماس ذکر می‌شود همانند فلئورسنس بودن.

تاریخ استفاده از الماس در زیورآلات، به دوران باستان و کشور هندوستان بر می‌گردد.

الماس و خصوصا الماس سفید (بی‌رنگ) بهترین و مناسب‌ترین سنگ بعنوان جواهر کارشده بر روی زیورآلات و جواهرات ازدواج و عروسی می‌باشد.

یونانیان باستان معتقد بودند که الماس‌ها، تکه‌های جدا شده از ستارگان هستند که بر زمین افتاده‌اند. همچنین برخی اعتقاد داشتند که الماس‌ها در اصل اشک خدایانند که به زمین چکیده‌اند. گفتنیست طبق باور عمومی، الماس سنگ ماه‌های تولد فروردین (نیمه دوم) و اردیبهشت (نیمه اول) است که مصادف با ماه آوریل می‌شود.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
5045

انگشتر کوشن کات یلو دایموند

یک خورشید زرد درخشان بر روی انگشت شما. یک قطعه الماس زرد با تراش کوشن احاطه شده با الماس هایی با تراش گرد یک انگشتر جواهر درخشان میسازد.
1,973,400,000 ريال
5258

انگشترجواهر الماس صورتی

صورت فلکی چشم گربه بر روی انگشتر جواهر شما! الماس صورتی سنگ جواهر بسیار شیکی است همراه با درخشش خیره کننده. در این زمینه الماس صورتی با کلمه نور و درخشش با الماس سفید در ارتباط است.
653,640,000 ريال
1958

دستبند جواهر یاقوت قرمز و کبود

رنگ ها و نورها به تو چشمک میزنند! این دستبند رنگارنگ زیبایی را با برلیان ها و یاقوت های آبی و قرمز خود بر روی زمینه رز گلد طلای 18 عیار به نمایش میگذارد.
653,770,000 ريال
4978

گوشواره الماس زرد با طرح برگ

به منحصر بفردی الماس زرد! الماس زرد و طلای سفید به همراه الماس برلیان سفید پاک با تراش گرد، گوشواره‌ای متفاوت را برای بانوان با سلیقۀ متفاوت ساخته است!
3,376,100,000 ريال
5488

انگشتر طرح گل با طلای سیاه رنگ

رنگ باشکوه بر طلای گرانبها تزیین شده با جواهرات مجلل! انگشتر زنانه با طلای سیاه با الماس برلیان با تراش گرد برای آنانکه در جستجوی انگشتر جواهری متفاوت هستند.
652,080,000 ريال