به دلیل نوسانات ارزی قبل از ثبت سفارش حتما با گالری تماس حاصل فرمایید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
Filters
جستجو
Close

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط

این شرایط و ضوابط در مورد تمامی قراردادهای منعقده توسط جواهرات حسن زاده (یا "ما") اعمال خواهد شد. سفارش هر نوع خدمات و محصولات در این وبسایت به معنای موافقت با کلیه شرایط و ضوابط تعریف شده است، در غیر این صورت با کمال تاسف امکان استفاده از این وبسایت را نخواهید داشت. شرایط و ضوابط زیر برای همه کاربران این سایت اعم از بازدیدکنندگان، فروشندگان، مشتریان، بازرگانان و غیره اعمال می‌شود.

تغییرات وبسایت

وبسایت ما به طور منظم دستخوش تغییرات است و دسترسی به این سایت موقتا مجاز است. قصد ما بر این است که سایت خود را مرتب به روز کنیم و ممکن است هر زمان و بدون اطلاع قبلی محتوای آن، از جمله جزئیات محصولات و قیمت آنها، را تغییر دهیم. در صورت نیاز به بروزرسانی، ممکن است دسترسی سایت را به حالت تعلیق درآوریم یا آن را برای مدت نامعینی ببندیم. هر یک از مطالب موجود در سایت ممکن است در هر زمان منسوخ شده باشد و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی چنین مطالبی نداریم. همچنین شما مسئولیتدارید اطمینان حاصل کنید تمامی افرادی که از طریق اتصال اینترنتی شما به سایت ما دسترسی پیدا می کنند، از این شرایط و ضوابط آگاه هستند و از آنها پیروی می کنند.

قرارداد

تا زمانی که جواهرات حسن زاده سفارش شما را با یک پیام تأیید قبول نکرده باشد و پرداخت کامل از سوی شما انجام نشود، هیچگونه قراردادی برای فروش محصول بین شما و جواهرات حسن زاده وجود نخواهد داشت.

خرید آنلاین

ما امنیت شما هنگام سفارش آنلاین از وبسایت‌مان را تضمین می‌کنیم و درگاه ما هیچگونه اطلاعات مالی از شما را ذخیره نخواهد کرد.

قیمت‌ها

قیمت‌های پرداختی کالاها در صفحه محصول نمایش داده می‌شوند و تمامی قیمت‌ها در تاریخی که مشتری سفارش خود را ثبت می‌کند معتبر هستند.

لغو سفارش

تا زمانی که سفارش خود را ظرف 2 روز کاری پس از پرداخت کامل لغو نکنید، پذیرش سفارش شما و تکمیل قرارداد بین شما و جواهرات حسن زاده پس از ارسال کالا به اتمام می رسد. به منظور لغو قرارداد خود باید تصمیم خود را از طریق اطلاعات ذکر شده در صفحة "تماس با ما" و ارائة شماره سفارش و آدرس خود به ما اطلاع دهید. عودت وجه پس از گذشت 2 روزی که پیش‌تر ذکر شد به تشخیص جواهرات حسن زاده خواهد بود.

مرجوعی محصول

محصولات خریداری شده از جواهرات حسن زاده می توانند در بازه زمانی 7 روز پس از خرید، به شرط عدم استفاده و در شرایط اصلی و بسته بندی خود، بازگردانده شوند.

موارد ناقص و آسیب دیده

تمامی بسته‌ها باید به محض دریافت کالا و در حضور پیک باز شوند تا مشخص شود کالاهای موجود در بسته، باز نشده و سالم هستند. باید آگاه باشید اگر موفق به انجام این کار نشوید و متعاقباً متوجه شوید محصول در بسته موجود نیست یا حین تحویل آسیب دیده است، ما قادر نخواهیم بود علیه پیک ادعایی کنیم یا با مرجوعیت کالا موافقت کنیم.

مالکیت معنوی

تمامی محتوای این وبسایت، اعم از کلیه طراحی‌های جواهرات، عکس‌ها، آرم، حق چاپ ، علائم تجاری و سایر حقوق مالکیت معنوی موجود در آن، از جمله استفاده از نام جواهرات حسن زاده تنها تحت مالکیت همین جواهری است. شما مجاز هستید محتوای ارائه شده را تنها برای استفاده شخصی خود ذخیره، چاپ و به نمایش بگذارید و توجه دیگران را در سازمان خود به مطالب درج شده در سایت ما جلب کنید. شما اجازة انتشار، دستکاری، توزیع یا تکثیر هر یک از محتوا یا کپی از محتوای ارائه شده یا موجود در این وبسایت، در هر قالبی، را ندارید و همچنین قادر به استفاده از این اطلاعات در ارتباط با کسب و کارهای دیگر یا شرکت‌های تجاری نیستید. با استفاده از خدمات این وبسایت، شما موافقت می کنید که سعی در تضعیف تمامیت این وبسایت ندارید.

توافق

شرایط و ضوابط ذکر شده، توافق نامه بین شما و جواهرات حسن زاده در ارتباط با فروش، خرید و استفاده از محصولات را مشخص می کند.