به دلیل نوسانات ارزی قبل از ثبت سفارش حتما با گالری تماس حاصل فرمایید
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
Filters
جستجو
Close
تاریخچه موسسه گوهرشناسی HRD HRD در آنتورپ یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین مراجع صدور گواهینامه‌های الماس در اروپا است. این مجموعه به‌ طور رسمی در سال 1973 تاسیس شد
مجموعه جواهرات فاخر نور خورشید
مجموعه جواهرات فاخر نور خورشید الماس زرد از دل زمین پیام شادی، و عشق و شور زندگی به ارمغان می‌آورد. با نگاهی به تاریخ استفاده از الماس‌های زرد به تاثیر ایران در افزایش محبوبیت الماس‌ زرد پی می‌بریم
تاریخچه مراسم مِت گالا (MET GALA)
تاریخچه مراسم مِت گالا (MET GALA) وقتی صحبت از مت گالا می شود، همه ما هیجان زده می شویم و بلافاصله درخشش و زرق و برق فرش قرمز را تصور می کنیم!
حراجی بزرگ ترین سنگ الماس آبی رنگ جهان
حراجی بزرگ ترین سنگ الماس آبی رنگ جهان طی حراجی بزرگ ساتبای در هنگ کنگ ۲۰۲۲، بزرگ‌ترین الماس آبی‌ جهان به قیمت 57.4 میلیون دلار فروخته شد
تاریخچه جواهرات در ایران
تاریخچه جواهرات در ایران نگاهی به تاریخچه جواهرات در ایران به ما نشان می‌دهد در گذشته از چه نوع فلزات و موادی برای ساخت جواهر استفاده می‌شد و در طول زمان استفاده از این مواد چه تغییری کرده است؟ معروف‌ترین و ارزشمندترین جواهرات ایرانی کدام‌ها هستند و در کجا نگهداری می‌شوند؟ و قدیمی‌ترین جواهرات ایران کدام‌اند؟
هر آنچه باید درباره حلقه تک نگین (سولیتر) بدانید
هر آنچه باید درباره حلقه تک نگین (سولیتر) بدانید بلافاصله پس از شنیدن نام حلقه تک نگین یا سولیتر، ذهن ما ناخوداگاه به یاد ازدواج و نامزدی می‌افتد. حلقه تک نگین جزو محبوب‌ترین و معروف‌ترین انواع انگشترهای جواهر موجود در بازار جهانی است. فرقی ندارد درباره برندی بزرگ و شناخته شده صحبت می‌کنیم یا مغازه‌ای محلی در شهری کوچک، شما می‌توانید حلقه‌های تک‌نگین را تقریبا در هر جواهرفروشی‌ای که در آن قدم می‌گذارید پیدا کنید؛ چرا که یکی از پرفروش‌ترین‌های بازار جواهر هستند و جدا از آن، طراحی بسیار ساده‌ای دارند که هر جواهر فروش‌ای به راحتی از پس ساخت آن بر می‌آید.
انواع یاقوت‌های قرمز: تفاوت‌ها و معروف‌ترین‌ها
انواع یاقوت‌های قرمز: تفاوت‌ها و معروف‌ترین‌ها مقاله هیجان‌انگیزی دیگر درباره سنگ جواهری که قلب همه را از آن خود کرده است، یاقوت قرمز! یاقوت قرمز بیش از هرچیزی به سنگ عشق و اشرافیت شناخته شده است، با آن آتش سرخ اغواگر و نحوه درخشش‌اش روی قطعه‌ای جواهر. سنگ یاقوت قرن‌ها پیش کشف شد و گفته می‌شود در گرین‌لند یاقوت‌های قرمزی با قدمت 3 میلیارد سال یافته شده است. در این مقاله اطلاعات بسیاری درباره یاقوت قرمز به دست می‌آوریم. به طور خلاصه درباره انواع مختلف یاقوت قرمز، تفاوت‌هایشان با یکدیگر و معروف‌ترین یاقوت‌های قرمز دنیا مطالعه می‌کنیم و به دنیای جادویی این سنگ قدم می‌گذاریم. با ما همراه باشید و این مقاله پر ماجرا را از دست ندهید!
معروف‌ترین سنگ‌های قیمتی جهان
معروف‌ترین سنگ‌های قیمتی جهان در طول تاریخ سنگ های قیمتی ای وجود داشته اند -به شکل خام یا جزئی از یک قطعه جواهر- که به شهرت زیادی دست یافته اند؛ حال یا به دلیل کمیابی شان یا اندازه شان. اما سنگ هایی نیز وجود دارند که پشت خود داستان هایی عجیب و باورنکردنی دارند. با ما در این مقاله همراه باشید تا با برخی از شگفت انگیز ترین و حیرت آور ترین سنگ ها در جهان آشنا شوید. در لیست زیر به دنبال سنگ هایی که از محل زندگی شما آمده اند بگردید و آنها را با ما به اشتراک بگذارید!
تفاوت زمرد جیبسون و زمرد طبیعی
تفاوت زمرد جیبسون و زمرد طبیعی در این مقاله به بررسی یکی از مهم‌ترین اعضای چهارگانه سنگ‌های قیمتی، یعنی زمرد می‌پردازیم! این سنگ سبزرنگ در طول زمان محبوبیت بسیاری کسب کرده است و جزء باارزش‌ترین سنگ‌های طبیعی کشف شده توسط انسان است.
سنگ مالاکیت چیست: تاریخچه، خواص درمانی و نحوه تشخیص
سنگ مالاکیت چیست: تاریخچه، خواص درمانی و نحوه تشخیص مالاکیت کانی هیدروکسید کربنات مس است که در نزدیکی سطح زمین متبلور می‌شود. این سنگ کدر است و سطح آن بیشتر اوقات طرح‌های راه راهی از تناژهای مختلف رنگ سبز از روشن تا تیره دارد. بلورهای مالاکیت معمولاً به شکل منشورهای باریک و سوزنی شکل تشکیل می‌شوند و به ندرت به صورت کریستال‌های منفرد یافت می‌شوند